Extrémní balíček

Máš rád extrémy?

Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení
Skladem (>10 ks)
Kód: 372
780 Kč
Kategorie: Dárkové balíčky
Extrémní balíček
Novinka Pro extrémisty

5 důvodů, proč zahořet láskou pro ChilliMagu

BEZ
ÉČEK

Milujeme přírodu. A to nejen venku za okny , ale i v našich chilli dobrotách. Ty obsahují jen suroviny, které do nich opravdu patří a stabilizátory se jim vyhnuli velkým obloukem.

Vyrobeno
vlastníma rukama

Každý chilli produkt v sobě nese trochu z nás. Sadíme, sklízíme a v neposlední řadě vaříme.Chilli je naší láskou a věříme, že je to znát. Přesvědč se na vlastní chuťové pohárky.

Není to jen
o Chilli

Kromě animální vášně pro sakra dobré chilli, která je znát v každém soustu, u nás najdeš i sušené maso nebo červy. Všechny další produkty jsou ale čistě veganské.

PRO VEGANY
I MASOŽRAVCE

Naším cílem není spálit, ale zahřát u srdce. S Chillimaga dobrotami zažiješ teprve tu pravou Ameriku. Na své si přijde dosud nezasvěcený gurmán i zapřísáhlý fajnšmekr.

VLASTNÍ
domácí recepty

Máme slabost pro osvědčené vychytávky a stejně tak pro nové netradiční recepty. Naše chilli dobroty neustále vylepšujeme a ladíme k dokonalosti. A hlavně tvojí spokojenosti.

  • Naše nejžhavější zboží v jednom balíčku
  • Nejen pro (politické) extrémisty!

Trochu delší popis

V balíčku najdeš naši atomovou triádu: Chilli pyré z Habaňera a Bhut Jolokie, pyré z Trinidad Moruga Scorpion a nakonec matku všech bomb, pyré z Caroliny Reaper! K tomu naše chilli koření a jakmile toto spořádáš, každý před tebou smekne klobouk. To je dárek hodný opravdového extrémisty!

Dal by sis říct, ale hledáš jinou kombinaci? Rádi nachystáme dárkový balíček přesně podle tvých nejtajnějších přání. Stačí si vybrat dárkovou krabičku Vybersisám. 

Co v tom je?

Chilli koření, Chilli pyré, Chilli pyré TMS a Chilli pyré z Caroliny Reaper.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: