1 hodnocení

Chilli Kečup

Když se rajče potká s chilli.

Skladem
Kód: 75
Značka: ChilliMaga
105 Kč
Kategorie: ChilliMaga dobroty
Hmotnost: 0.5 kg
Pálivost: 4/5
  • Kořeněný kečup s překvapivou chutí rajčat
  • Zajímavost: Recept, dle kterého vaříme máme opravdu od jedné z našich babiček
  • Dej si ho s jídlem, ke kterému normálně kečup jíš. K párku, hranolkám anebo prostě masu

Trochu delší popis

Představujem ti nejostřejší věcičku po pyréčkách z naší hitparády. Vzali jsme tradiční recept naší babičky a ještě ho vyladili. Rajčata třídíme a pasírujeme ručně. Škrobu jsme řekli ne, a tak je kečup trochu řidší. Značka: protřepat, nemíchat. 

Zajímavost: Úplně na začátku jsme si řekli, že od babičky je vždy vše dobré, tak jsme si vzali recept od jedné z našich babiček se vším všudy. Tedy i s jejím sytémem dávkováním jako špička nože tohohle, malá lžička tohoto, octu tak akorát aby ho nebylo moc. Užili jsme si srandu, ale museli jsme si to poupravit a hlavně vše převážit.

K čemu si to dám a co v tom je?

Hranolky a ameriky se po něm budou moct utlouct a ostrou rajskou se šesti oslníš nejednoho strávníka. 

Složení: rajčata (82 %), jablka, cibule, cukr třtinový, jedlá sůl, ocet kvasný lihový, sušené chilli papričky Naga Bhut Jolokia (0,4 %), směs koření

Skladování, spotřeba a trvanlivost

Chilli kečup má rád chlad a temno a bude ti vděčný, když si na něm po otevření smlsneš do 14 dnů, to ti garantujeme na etiketě. Když se ale k němu budeš hezky chovat (používat vždy čistou lžičku a neolizovat pokapané okraje!), protože je bez konzervantů zranitelný, tak ti v ledniččce vydrží i několik měsíců, ovšem rychlá spotřeba je jistota.

Bez éček a umělých barviv. Hmotnost obsahu 300 g.

Výrobce: ChilliMaga s.r.o., Lidická 700/19, 602 00 Brno - Veveří.