Chilli pyré TMS

Trochu se boj, ale pořád buď svůj.

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Skladem (>10 ks)
Kód: 296
Značka: ChilliMaga
230 Kč
Kategorie: ChilliMaga dobroty
Pálivost: 5/5
Chillimaga balícky 12
Pro extrémisty Pálivost 5

5 důvodů, proč zahořet láskou pro ChilliMagu

BEZ
ÉČEK

Milujeme přírodu. A to nejen venku za okny , ale i v našich chilli dobrotách. Ty obsahují jen suroviny, které do nich opravdu patří a stabilizátory se jim vyhnuli velkým obloukem.

Vyrobeno
vlastníma rukama

Každý chilli produkt v sobě nese trochu z nás. Sadíme, sklízíme a v neposlední řadě vaříme.Chilli je naší láskou a věříme, že je to znát. Přesvědč se na vlastní chuťové pohárky.

Není to jen
o Chilli

Kromě animální vášně pro sakra dobré chilli, která je znát v každém soustu, u nás najdeš i sušené maso nebo červy. Všechny další produkty jsou ale čistě veganské.

PRO VEGANY
I MASOŽRAVCE

Naším cílem není spálit, ale zahřát u srdce. S Chillimaga dobrotami zažiješ teprve tu pravou Ameriku. Na své si přijde dosud nezasvěcený gurmán i zapřísáhlý fajnšmekr.

VLASTNÍ
domácí recepty

Máme slabost pro osvědčené vychytávky a stejně tak pro nové netradiční recepty. Naše chilli dobroty neustále vylepšujeme a ladíme k dokonalosti. A hlavně tvojí spokojenosti.

  • Svítivě žluté pyréčko ze škorpionky
  • Naše zkušenost: Ta barva nás dostala, úplně bije do očí a už jen jako dárek musí na oko potěšit
  • Využiješ ji úplně všude jako naše o trochu slabší chilli pyré z habanera a jolokie, jen teda dávkuj o něco méně

Trochu delší popis

Pro všechny, kterým nevisí kule jen na stromečku, tak by se dalo popsat to, co najdeš v této skleničce. Aneb tohle žluté pyréčko je pro všecky děvčice a šohaje, které už nepálí naše červené pyréčko z habaner a jolokií. Prostě jen papričky Trinidad moruga scorpion yellow a sůl. Pozor, je to limitka!

K čemu si to dám a co v tom je?

Tuto limitku si přidej do čeho uznáš sám za vhodné, cokoliv tě napadne si přiostřit, třeba jogurt, tabulku čokolády anebo třeba zeleninový salát s balkánem. Můžeš uvařit i obyč dýňovou polévku a lehce nebo těžce si ji přiostřit.

                                                                           

Složení: chilli papričky odrůdy Trinidad Moruga Scorpion yellow (90%), jedlá sůl (10%)

Skladování, spotřeba a trvanlivost

TMS chilli pyré má rádo chlad a temno a bude ti vděčné, když si na něm po otevření smlsneš do 14 dnů, to ti garantujeme na etiketě. Když se ale k němu budeš hezky chovat (používat vždy čistou lžičku a neolizovat pokapané okraje!), protože je bez konzervantů zranitelné, tak ti v ledniččce vydrží i několik měsíců, ovšem rychlá spotřeba je jistota. Trvanlivost je na etiketě, ale neboj, před otevřením bude určitě x-měsíců, ne-li rok.

Bez éček a umělých barviv. Hmotnost obsahu 60 g.

Výrobce: ChilliMaga s.r.o., Lidická 700/19, 602 00 Brno - Veveří.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: