Neohodnoceno

BBQ s chilli

To je Amerika!

Skladem
Kód: 307
190 Kč
Kategorie: ChilliMaga dobroty
Hmotnost: 0.41 kg
Pálivost: 4/5
  • Rajčatová omáčka s uzenou chutí
  • Zajímavost: Použitá Worcestrová omáčka Leo & Perrins se vyrábí stejně již od roku 1837
  • Můžeš si jí polít grilované maso, klobásku či kukuřici anebo přidat do guláše

Trochu delší popis

Taky už vidíš tu letní pohodu, rodinu, kamarády, pivečko a grilované maso polité naší barbecue omáčkou? Pravá americká grilovačka nemůže být bez barbecue omáčky. Je nabitá zajímavými ingrediencemi, namátkou Worcesterovou omáčkou Leo & Perrins, melasou, uzenou příchutí a také irskou whiskey Tullamore D.E.W. Nezní to špatně, že?

Zajímavost: Worcestrovou omáčku Leo & Perrins vyrobily poprvé v roce 1837 chemici John Lea a William Perrins na zakázku lorda Sandyse, kterému se po pobytu v Indii velice stýskalo po jejich omáčce a chtěl vyrobit adekvátní náhradu.

K čemu si to dám a co v tom je?

Zkus s ní polít grilovanou flákotu masa, přidat ji vedle hořčice ke klobásce anebo trochu netradičně třeba do guláše, pasuje aj ke grilovanému sýru. 

Složení: Rajčata (63 %), balsamikový ocet (červený vinný ocet, koncentrovaný hroznový mošt), cukr třtinový, Worcesterová omáčka (sladový ocet (z ječmene), kvasný ocet lihový, melasa, cukr, jedlá sůl, ančovičky (ryby), tamarindový extrakt, cibule, česnek, koření, aromata), melasa, česnek, jedlá sůl, sušené chilli papričky Bhut Jolokia Peach (0,21%), směs koření, Irish whiskey Tullamore D.E.W. (2,5%).

Skladování, spotřeba a trvanlivost
 
BBQ má ráda chlad a temno a bude ti vděčná, když si na ní po otevření smlsneš do 14 dnů, to ti garantujeme na etiketě. Když se ale k ní budeš hezky chovat (používat vždy čistou lžičku a neolizovat pokapané okraje!), protože je bez konzervantů zranitelná, tak ti v ledniččce vydrží i několik měsíců, ovšem rychlá spotřeba je jistota.
 
Bez éček a umělých barviv. Hmotnost obsahu 250 g.

Výrobce: ChilliMaga s.r.o., Lidická 700/19, 602 00 Brno - Veveří.